Çalışmalarımız

Verdiğimiz Hizmetler

konut içi reklam
Gelir sevivesi yüksek ailelerin yaşadığı toplu alanlarda güvenlikli ve sosyal tesisli sitelerde ortak alanlara reklam panoları yerleştirerek hedef kitlenize nokta atışı ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hane Kapısı Dağıtımı: Insert, broşür, katalog, bülten, gazete, menü vb. gibi günlük, haftalık ve aylık yayınların, hedef kitle odaklı lokasyonlarda apartman hane kapılarına dağıtımları
sağlanmaktadır.

Asansör Panosu: Sitelerde kısa sürede geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayacak
ve geri dönüşü yüksek olan bir reklam alanıdır.

Blok Giriş Panosu: Gelir seviyesi yüksek ailelerin yaşadığı sitelerin çoğunlukla blok
girişlerinde otoparklarda yoğun kullanılan sosyal alanlarda
bulunan 70*100 ebdındaki reklam alanlarıdır.

ilan broşür dağıtımı
Belirtiğiniz bölge, site,araç ve iller genelinde yaptığımız hedef kitlenize yönelik dağıtımlarla müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Araç Dağıtımları: Belirtilen marka ve model araçlara istenilen bölgelerde silecek veya kapı kollarına ilan bırakılarak tüketiciye ulaşmayı sağlıyoruz.

Açık Hava Dağıtımları: Insert, broşür, katalog, bülten, gazete, menü, numune ürün vb. gibi günlük, haftalık ve aylık
yayınların, hedef kitle odaklı lokasyonlarda, meydanlarda dağıtımları
sağlanmaktadır.

billboard durak panoları
Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar veya kavşaklara konumlandırılan ve yoğun olarak kullanılan açık hava reklam araçlarıdır. bu tip araçlar açık hava tanıtım sektörünün 1990!lı yılların başlarında kullanmaya başladığı ilk reklam mecralarından biridir.

Billboard: Bilboardlar ulusal billboard ölçülerine sahip, metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahları, tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış ve homojen olarak dağılımı yapılmış reklam ünitemizdir. Billboardlar içten led aydınlatmalı, haftalık network grupları halinde reklamın yayınlandığı, münferit (tekli) kullanımın yapılamadığı bir reklam alanıdır.

Durak Panoları: Durak reklamları, adından da anlaşılacağı üzere otobüs ve metro duraklarında kullanılan reklam çeşitleridir. Tüketiciler, her gün evden işe ya da okula gitmektedir. Bu yolcukların büyük bir çoğunluğu, toplu taşıma hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.

sosyal medya planlama
Sosyal medyada hedef kitlenize nereden ulaşabileceğinizi en iyi şekilde belirler, etkileşim kurar ve dönüşüm gerçekleştirmenizi sağlarız.

Hazırlanan üst düzey tasarımlar ile sosyal medya hesapları profesyonel bir şekilde yönetilmektedir. Ürün ya da hizmetlerin tanıtımı en iyi şekilde yapılmakta, hesaplar aktif bir şekilde kullanılarak etkileşim arttırılmaktadır.

festival ve şenlik
Yemek - Catering, Açılış ve Kokteyl, Balon süsleme vb. organizasyon konusunda aklınıza gelebilecek her alanda; amacımız, en ince detayına kadar planlayıp, unutulmaz anlar yaşamanız için profesyonel ekiplerimiz ile, kusursuz sunumlarla hizmet vermektir. SİZE SADECE GÜNÜN TADINI ÇIKARMAK KALIR.
dijital reklamcılık
D¡j¡tal dünyada hedef k¡tlen¡ze en hızlı şek¡lde ulaşmanızı sağlarız.

Web Site Tasarımları: Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı her
müşterimizin online itibarıdır, tüm
dünyaya kendini sunduğu vitrinidir,
web hizmet ajansları da onların
mimarıdır, danışmanıdır, online
mecralardaki rehberidir. Web dizayn
ve web yazılım uzmanlık isteyen
konulardır.

Grafik Tasarım: Firmanızın mesajını iletmek, bir görseli
geliştirmek veya bir düşünceyi
görselleştirmek için metnin ve görseller¡
profesyonel tasarımcılar ile
tasarlamaktayız.

Bizi Farklı Yapan
Sohbete Başla
1
Kolyos Ajans
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?