Hakkımızda

KOLYOS AJANS

Reklam, tanıtım, organizasyon ve dijital marka yönetimi alanlarında bir numaralı çözüm ortağınız olan Kolyos Ajans’a hoş geldiniz. Üç özelliğe, yani: güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve hızlı geri dönüş almava yönelik yapılan işlerin raporlanması konularına odaklanarak size marka bilinirliğinizi arttırma ve müşterilerinize ulaşma konusunda en iyi şekilde çözüm sunmaya kararlıyız.

Nesrin Eroğlu Özkır tarafından 2016 ‘da kurulan Kolyos Ajans, bir İzmir firması olarak ilk başladığında, reklam ve tanıtım işlemlerinde firmaların kullanıcılarına en doğru şekilde ulaşması için onu reklam araçlarını ve bölgeleri yoğun şekilde araştırmaya sürükledi. Aktif olarak çalıştığı diğer işlerinden ayrılarak sıkı çalışmayı ve ilhamı hızla büyüyen Kolyos Ajans’ı hayata geçirme gücü verdi. Artık Türkiye’nin her yerindeki müşterilere hizmet veriyoruz ve güçlü, ilgili, çevre dostu, kullanıcı dostu, güvenilir ürünlerin tanıtımını yaparak işinizin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.

Hizmetlerimizi size sunmaktan zevk aldığımız kadar size sağlayacağı avantajları da beğeneceğinizi umuyoruz. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımızla,

Kolyos Ajans Ekibi

 

bizimle neden çalışmalısınız

1) Zaman kazanırsınız
2) Paranız cebinizde kalır
3) Yüksek kaliteli hizmet alırsınız
4) Sektörel uzmanlıktan faydalanırsınız
5) Yerel tecrübemiz
6) Kendimizi geliştirmeyi asla bırakmıyoruz
7) İş ortağı yaklaşımı
8) Kanıtlanmış başarı geçmişi
9) Bir ekip olarak çalışırız

Sohbete Başla
1
Kolyos Ajans
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?