Kolyos Group

Reklam, organizasyon ve toplu konut yönetimi alanlarında bir numaralı çözüm ortağınız Kolyos Group hakkımızda bölümüne hoş geldiniz.

Nesrin Eroğlu Özkır tarafından kurulan Kolyos Group bir İzmir firması olarak 2016’da faaliyet hayatına başlamıştır. Reklam ve tanıtım işlemlerinde firmaların kullanıcılarına en doğru şekilde ulaşmasını hedeflemekteydi.

Bu hedefi O’nu reklam araçlarını ve bölgeleri yoğun şekilde araştırmaya sürükledi. Aktif olarak çalıştığı diğer işlerinden ayrılarak sıkı çalışmayı ve ilhamı hızla büyüyen Kolyos Group’u hayata geçirme gücü verdi.

Reklam işlerimizin önemli bir parçasını oluşturan toplu konut alanlarındır.  Bu alanlarda bulunan site sakinleri ve dönemin site yöneticilerinden yönlendirmeler gelmekteydi. Bu doğrultuda toplu konut yönetimi destek hizmetleri de verilmeye başlandı.

Bu gelişmeler kapsamında Kolyos Group şu an olduğu şeklini alarak reklam ajansı ve toplu konut yönetimi sektörlerinde aktif hale geldi.

Artık Türkiye’nin her yerindeki müşterilere hizmet veriyoruz. Güçlü, ilgili, çevre dostu, kullanıcı dostu, güvenilir şekilde ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapıyoruz. İşinizin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.

Üç özelliğe yani güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve hızlı geri dönüş almaya yönelik yapılan işlerin raporlanmasını önemsiyoruz. Bu konulara odaklanarak size marka bilinirliğinizi arttırıyoruz. Müşterilerinize ulaşma konusunda en iyi çözümü sunmaya kararlıyız.

Toplu konut yönetimi işlerimizde daha düzenli, konforlu ve güvenli yaşam alanları yaratıyoruz. Site sakinlerinin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Kolyos Group olarak reklam organizasyon ve toplu konut yönetimi hizmetlerimizi size sunmaktan zevk alıyoruz. Size sağlayacağı avantajları da beğeneceğinizi umuyoruz.

Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Saygılarımızla,

Kolyos Group Ekibi

BİZİMLE NEDEN ÇALIŞMALISINIZ?

1) Zaman kazanırsınız

2) Paranız cebinizde kalır

3) Yüksek kaliteli hizmet alırsınız

4) Sektörel uzmanlıktan faydalanırsınız

5) Yerel tecrübemiz

6) Kendimizi geliştirmeyi asla bırakmıyoruz

7) İş ortağı yaklaşımı

8) Kanıtlanmış başarı geçmişi

9) Bir ekip olarak çalışırız

10) Raporlama yaparız

Scroll to Top
Sohbete Başla
1
Kolyos Ajans
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?