Hakkımızda

KOLYOS AJANS

Dijital reklamcılık, açık hava reklamcılığı ve konut içi reklamcılık alanlarında bir numaralı çözüm ortağınız olan Kolyos Ajans’a hoş geldiniz. İlk olarak üç özelliğe yani; güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve hızlı geri dönüş almaya yönelik yapılan işlerin raporlanmasını önemsiyoruz. Buna bağlı olarak bahsettiğimiz konulara odaklanıp size marka bilinirliğinizi arttırma ve müşterilerinize ulaşma konusunda en iyi çözümü sunmaya kararlıyız.

Nesrin Eroğlu Özkır tarafından kurulan Kolyos Ajans bir İzmir firması olarak 2016’da faaliyet hayatına başlamıştır. Reklam ve tanıtım işlemlerinde firmaların kullanıcılarına en doğru şekilde ulaşmasını hedeflemekteydi. Bu hedefi O’nu reklam araçlarını ve bölgeleri yoğun şekilde araştırmaya sürükledi. Aktif olarak çalıştığı diğer işlerinden ayrılarak sıkı çalışmayı ve ilhamı hızla büyüyen Kolyos Ajans’ı hayata geçirme gücü verdi. Sonuç olarak artık Türkiye’nin her yerindeki müşterilere hizmet veriyoruz. Güçlü, ilgili, çevre dostu, kullanıcı dostu, güvenilir şekilde ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapıyoruz, özetlemek gerekirse işinizin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.

Her şeyden önce hizmetlerimizi size sunmaktan zevk aldığımız kadar size sağlayacağı avantajları da beğeneceğinizi umuyoruz. Son olarak herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımızla,

Kolyos Ajans Ekibi

bizimle neden çalışmalısınız

1) Zaman kazanırsınız
2) Paranız cebinizde kalır
3) Yüksek kaliteli hizmet alırsınız
4) Sektörel uzmanlıktan faydalanırsınız
5) Yerel tecrübemiz
6) Kendimizi geliştirmeyi asla bırakmıyoruz
7) İş ortağı yaklaşımı
8) Kanıtlanmış başarı geçmişi
9) Bir ekip olarak çalışırız

Sohbete Başla
1
Kolyos Ajans
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?