Reklam Ajansı

Kolyos Group reklam ajansı bölümümüze hoş geldiniz. Konut içi (site içi) reklamcılık ve açık hava reklamcılığı ve dijital reklamcılık alanlarında  360 derece hizmet sunuyoruz.

Neden profesyonel reklamcılara başvurmalısınız?-MÜŞTERİLER KALİTELİ SONUÇLAR BEKLER.

-KOLYOS REKLAM AJANSI Dağıtım Tanıtım Organizasyon-


AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI: Geleneksel reklamcılıkta markanızı görünür hale getiririz.

DİJİTAL REKLAMCILIK: Dijital dünyada hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlarız.

Verdiğimiz Hizmetler
KONUT İÇİ REKLAM

Gelir seviyesi yüksek ailelerin yaşadığı toplu alanlarda güvenlikli ve sosyal tesisli sitelerde bulunan ortak alanlarda hizmet vermekteyiz. Reklam araçlarımızı yerleştirerek hedef kitlenize nokta atışı ulaşmanızı sağlıyoruz

Hane Kapısı Dağıtımı: Insert, broşür, katalog, bülten, gazete, menü vb. gibi günlük, haftalık ve aylık yayınlarınızı dağıtıyoruz. Hedef kitlenize odaklı lokasyonlarda apartman içinde hane kapılarına dağıtımları sağlıyoruz.

Asansör Panosu: Sitelerde kısa sürede geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Bu reklam aracımızın geri dönüş oranı en yüksek olanlarındandır. A3-A4 boyutlarında afişler veya video oynatabildiğimiz dijital panolar bulunan farklı boyutlarda  bir reklam alanıdır.

Blok Giriş Panosu: Gelir seviyesi yüksek ailelerin yaşadığı sitelerde ve toplu konutlarda çoğunlukla blok girişlerinde konumlandırmaktayız. Ayrıca otoparklarda yoğun kullanılan sosyal alanlarda bulunan 70*100 ebadındaki reklam alanlarıdır.

İLAN BROŞÜR DAĞITIMI

Belirtiğiniz bölge, site, araç ve iller genelinde belirlediğiniz hedef kitlenize yönelik dağıtımlar gerçekleştiriyoruz. Müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Araç Dağıtımları: Belirttiğiniz marka ve model araç sahiplerine doğrudan ulaşıyoruz. İstediğiniz veya uzman ekibimiz tarafından önceden araştırılmış bölgeleri belirliyoruz. Araçların silecek veya kapı kollarına ilan bırakarak hedef kitlenize sizin ulaşmanızı sağlıyoruz.

Açık Hava Dağıtımları: Insert, broşür, katalog, bülten, gazete, menü, numune ürün vb. gibi günlük, haftalık ve aylık yayınlarınızı dağıtıyoruz. Hedef kitle odaklı yaya trafiği yüksek ve kişi yoğunluğunun fazla olduğu lokasyonlarda, meydanlarda dağıtımları sağlıyoruz.

BİLLBOARD DURAK PANOLARI

Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar veya kavşaklara konumlandırmakta olduğumuz reklam alanlarımızdır.  Bu alanlarımız yoğun olarak kullanılan açık hava reklam araçlarımızdır. Bu araçlar, açık hava reklamcılığı sektörünün 1990’lı yılların başlarında kullanmaya başladığı ilk reklam mecralarından biridir.

Billboard: Bilboardlar ulusal billboard ölçülerine sahip, metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahları, tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış ve homojen olarak dağılımı yapılmış reklam ünitemizdir. Billboardlar içten led aydınlatmalı, haftalık network grupları halinde reklamın yayınlandığı, münferit (tekli) kullanımın yapılamadığı bir reklam alanıdır.

Durak Panoları: Durak reklamları, adından da anlaşılacağı üzere otobüs ve metro duraklarında kullanılan reklam çeşitleridir. Tüketiciler, her gün evden işe ya da okula gitmektedir. Bu yolculukların büyük bir çoğunluğu, toplu taşıma hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.

DİJİTAL REKLAMCILIK

Dijital dünyada hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlarız.

Web Site Tasarımları: Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm
dünyaya kendini sunduğu vitrinidir,
web hizmet ajansları da onların
mimarıdır, danışmanıdır, online
mecralardaki rehberidir. Web dizayn
ve web yazılım uzmanlık isteyen konulardır.

Grafik Tasarım: Firmanızın mesajını iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi
görselleştirmek için metnin ve görseller¡
profesyonel tasarımcılar ile tasarlamaktayız.

kurumsal kimlik oluşturma

Bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) tasarımından ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtmenizde çalışmalarımızı profesyonel ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

  • Amblem Tasarımı ve Kullanım Şekilleri
  • Logo Tasarımı ve Kullanım Şekilleri
  • Teknik Bilgiler; Ölçülendirme ve Kullanım Boyutları
  • Renkler ve Kullanım Alanları
  • Kartvizit
  • Antetli Kağıt / Antetli Devam Kağıdı (Soft&Hard Copy)
  • Diplomat Zarf
  • Torba Zarf
SOSYAL MEDYA PLANLAMA

Sosyal medyada hedef kitlenize nereden ulaşabileceğinizi en iyi şekilde belirler, etkileşim kurar ve dönüşüm gerçekleştirmenizi sağlarız.

Hazırlanan üst düzey tasarımlar ile sosyal medya hesapları profesyonel bir şekilde yönetilmektedir. Ürün ya da hizmetlerin tanıtımı en iyi şekilde yapılmakta, hesaplar aktif bir şekilde kullanılarak etkileşim arttırılmaktadır.

FESTİVAL ŞENLİK lansman toplantıları

Yemek – Catering, Açılış ve Kokteyl, Balon süsleme vb. organizasyon konusunda aklınıza gelebilecek her alanda; amacımız, en ince detayına kadar planlayıp, unutulmaz anlar yaşamanız için profesyonel ekiplerimiz ile, kusursuz sunumlarla hizmet vermektir. SİZE SADECE GÜNÜN TADINI ÇIKARMAK KALIR.

BASKI TASARIM

Firmanızın mesajını iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görselleri profesyonel tasarımcılar İle tasarlamaktayız istenilen ebatta baskıya hazır hale getirmekteyiz.

VİDEO PRODÜKSİYON

Video; %57 müşteri güvenini artırıyor %70 akılda kalıcılığı artırıyor %157 site trafiğini artırıyor %74 anlaşılabilirliği artırıyor %85 satın alma eğilimini artırıyor Çünkü artık herkes; evde, işte, sokakta, mekanda, laptopta, pc’de, pad’de, cepte video izliyor! İzlenme oranı her geçen yıl %40 artıyor! Biz, online video içerik prodüksiyonu konusunda müşterilerin çözüm ortağı oluyoruz!

RAPORLAMA

Yapılan işin analizlari ve görselleri ile birlikte raporlamasını gerçekleştiriyoruz.

.

Kolyos Group

Dijital Reklamcılık-Konut İçi Reklamcılık-Açık Hava Reklamcılığı
Scroll to Top
Sohbete Başla
1
Kolyos Ajans
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?